Hakkımızda

Online Mağaza

bizimtezgah.com.tr web sitesi
Ayveka Tekstil İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin on-line ürün satış platformudur.

AYVEKA LTD

Doğal sağlık ve güzellik ürünlerini, kişisel bakımına özen gösterenler için üretmek  amacıyla 2011 yılında kurulan Ayveka, geçmişimizin geleneksel doğallık anlayışını günümüzdeki sağlık ve güzellik ürünlerine yansıtarak keyifli kullanım alışkanlıkları yaratmayı hedef edinmiştir.

DermapeelBody Secret ve Kesechi  gibi markaları bünyesinde bulunduran Ayveka, doğal ve sağlıklı hammaddeleri  sevgiyle işleyerek, herkesin elde edebileceği kaliteli, lüks banyo ve cilt bakım ürünleri ile  her geçen gün  banyoların vazgeçilmezi haline gelmektedir.

Sürekli mükkemmelik arayışında olan Ayveka, alanında liderliğini sağlamayı amaçlayarak, kişisel bakımına önem veren  her yaşta kadın ve erkeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler geliştirerek ürün gamını her geçen gün arttırmaktadır.

Herhangi bir ürünümüzle tanışan ciltlerin vermiş olduğu ışıltı, ifade etmeye çalıştığımız doğallığı çok daha iyi aydınlatacaktır…

Genç ve güzel olmak yüzyıllardır kadınların ulaşmaya çalıştıkları en önemli tutku olmuştur. Bunu başarmak için yapılması gereken ilk şey temiz ve arındırılmış bir cilde sahip olmaktır.

Bu sebeple keselenmek yüzyıllar boyunca Osmanlı Hamamının en önemli güzellik sırrı olmuştur. Osmanlı kadınları keselenerek ciltlerini yağ, kir ve ölü deriden arındırmış ve cildin gözeneklerinin açılmasını , cildin nefes alması sağlayarak, kan dolaşımını hızlandırarak pırıl pırıl bir cilde sahip olmuşlardır. Ayrıca ciltte oluşan leke, akne ve batıkların giderilmesi için kullanımışlardır.

Günümüz dünyasında bu faydalar çoğunlukla kozmetik ürünlerle sağlanmaya çalışılmaktadır. Biz sizler için yüzyılların doğal sırrını tamamen doğal malzemelerle, en yüksek kalitede DERMAPEEL olarak üretmekteyiz. En saf şekilde sadece su ve doğal malzemelerle üretilmiş DERMAPEEL BANYO KESELERİ cildinizi ölü deriden arındırmanız için yeterlidir.

Hamam keyfinizi tamamlamanız için DERMAPEEL peştemal, sabun ve vücut yağları sizi sultanlar gibi hissettirecektir.

Bodysecret bir Ayveka markası olarak 2015 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Ayveka Tekstil büyesinde hayat bulan Bodysecret markası müşterilerini rafine bir banyo deneyimi ile tanıştırmak için yola çıktı.

Tüm seçkin zincir mağazaların alışveriş merkezleri ve sokak mağazlarında BodySecret ürünlerini bulabilirsiniz.

Bodysecret markası ürün yelpazesini genişleterek ve banyo keyfinize keyif katmaya devam ederek büyümeyi planlamaktadır.

Kesechi markasıyla, yüksek kaliteli , uygun fiyatlı Hamam ve Spa malzemelerinde profosyenel kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Shopping Cart